Skip to content

Kurzy

služby

Aktuální nabídka

O NÁS

Vzdělávací centrum Rehamyst

Zabýváme se pořádáním odborných vzdělávacích kurzů, které jsou určeny převážně pro fyzioterapeuty a lékaře. Všechny kurzy jsou vedeny kvalifikovanými lektory s mnohaletou praxí.  

Myšlenkou vzdělávacího centra Rehamyst je šířit povědomí i do jiných odborností pro zlepšení mezioborové komunikace a opravdu ucelené péče o pacienty. Z toho důvodu se aktivně účastníme odborných konferencí, přednášek v rámci pregraduálního i postgraduálního vzdělávání a pořádáme workshopy i mimo odvětví rehabilitace.

REFERENCE

Říkají o nás

Mgr. et Mgr. Jindřiška Mlčková
Kurz Terapie dysfunkcí pánevního dna je skvělý! Přednášející jsou super, praxe je dost a techniky vyšetření jsou provedené tak, že veškeré obavy byly naprosto zbytečné. Kurz velice doporučuju a zejména těm, kteří mají obavy. Je to skvělý pocit, když otěhotní pacientka, která otěhotnět nemohla, nebo jako první diagnostikujete nějaký diagnostický oříšek. Díky za vše!
Mgr. et Mgr. Jindřiška Mlčková
Fyzioterapie u dysfunkcí pánevního dna
Mgr. Michaela Dobešová
Kurz je naprosto famózní! Míša je pohodová, empatická a je absolutní profesionálka. V terapii, učení i komunikaci s klientkami. Dala nám přesně to, co potřebujeme předat našim ženám. Míšo, děkuji!
Mgr. Michaela Dobešová
Fyzioterapie u dysfunkcí pánevního dna

Poslat nezávaznou poptávku