Terapie u dysfunkcí pánevního dna

Detail kurzu

TERAPIE U DYSFUNKCÍ PÁNEVNÍHO DNA

Kurz Terapie u dysfunkcí pánevního dna je náš nejuniverzálnější kurz, ve kterém se naučíte komplexní pohled na funkční anatomii a kineziologii oblasti pánevního dna, probereme přehled nejčastějších patologií v dané lokalitě (bolestivé stavy, inkontinence, obstipace, základní vhled do problematiky gravidity) včetně cílené terapie v kontextu sfinkterové, posturální i podpůrné funkce. Na kurzu si prakticky vyzkoušíte cílené vyšetření oblasti pánve, pomůcky k posílení pánevního dna, biofeedback a nacvičíte základní viscerální terapii a manipulaci, zejména u orgánů malé pánve. To vše v malé skupině pod dohledem zkušených fyzioterapeutek. Součástí kurzu je přednáška odborníka v oboru urogynekologie na téma operačního řešení dysfunkcí pánevního dna. 

Cena zahrnuje elektrostimulační sondu, jednorázovou sukénku pro větší komfort při praxi, skripta, drobné občerstvení (nezahrnuje oběd)

Terapie u dysfunkcí pánevního dna​

O našich kurzech

Centrum Rehamyst vzniklo ve snaze zajistit širšímu spektru našich pacientů opravdu specializovanou péči. Naše kurzy jsou určeny pro fyzioterapeuty s dokončeným vzděláním i rehabilitační lékaře. Všechny kurzy jsou vedeny kvalifikovanými lektory s mnohaletou praxí. 

Myšlenkou vzdělávacího centra Rehamyst je šířit povědomí i do jiných odborností pro zlepšení mezioborové komunikace a opravdu ucelené péče o pacienty. Z toho důvodu se aktivně účastníme odborných konferencí, přednášek v rámci pregraduálního i postgraduálního vzdělávání a pořádáme workshopy i mimo odvětví rehabilitace.

Na našich kurzech pracujeme v malých skupinách, tak, abychom zajistili maximální komfort a intimitu v rámci tématu pánevního dna a mohli se Vám dostatečně věnovat v průběhu praktických nácviků. Kurzy jsou vedeny interaktivní formou. Rádi se držíme hesla, že kurz může být i takový, jaký si ho samy uděláte.

Na naše kurzisty nezapomínáme ani po absolvování kurzů. Centrum Rehamyst nabízí možnost následné konzultace u složitých pacientů a snaží se rozšiřovat nabídku o aktuální témat

INFORMACE

Garant kurzu

Mgr. Michaela Havlíčková

Počet dní

3 dny (21 hodin)

Místo konání

Be Balanced. Rybničná 18, Praha Liboc, 161 00

Počet kreditů

UNIFY ČR Bude žádáno o udělení souhlasného stanoviska UNIFY ČR

Certifikovaní lektoři kurzu

Mgr. Michaela Havlíčková
Mgr. Eva Dejmková
MUDr. Klára Havlová

Cena kurzu

8500,-Kč
pro členy UNIFY 7600,-Kč

Datum

3. - 5. 10. 2024, KAPACITA KURZU NAPLNĚNA

fotogalerie

jak se k nám dostanete

naši lektoři

Mgr. Michaela Havlíčková

  • Fyzioterapeut
  • Lektor kurzu Terapie u dysfunkcí pánevního dna, Fyzioterapie v těhotenství a po porodu, Terapie u pacientek s endometriózou
  • Certifikovaný instruktor Dynamické neuromuskulární stabilizace

Mgr. Eva Dejmková

  • Fyzioterapeut
  • Lektor kurzu Terapie u dysfunkcí pánevního dna, Fyzioterapie v těhotenství a po porodu, Terapie u pacientek s endometriózou
  • Výukový asistent Vojtovy reflexní lokomoce

MUDr. Klára Havlová

  • Urolog
  • Lektor kurzu Terapie u dysfunkcí pánevního dna

NAŠE REFERENCE

Mgr. et Mgr. Jindřiška Mlčková
Kurz Terapie dysfunkcí pánevního dna je skvělý! Přednášející jsou super, praxe je dost a techniky vyšetření jsou provedené tak, že veškeré obavy byly naprosto zbytečné. Kurz velice doporučuju a zejména těm, kteří mají obavy. Je to skvělý pocit, když otěhotní pacientka, která otěhotnět nemohla, nebo jako první diagnostikujete nějaký diagnostický oříšek. Díky za vše!
Mgr. et Mgr. Jindřiška Mlčková
Fyzioterapie u dysfunkcí pánevního dna
Mgr. Michaela Dobešová
Kurz je naprosto famózní! Míša je pohodová, empatická a je absolutní profesionálka. V terapii, učení i komunikaci s klientkami. Dala nám přesně to, co potřebujeme předat našim ženám. Míšo, děkuji!
Mgr. Michaela Dobešová
Fyzioterapie u dysfunkcí pánevního dna