Skip to content

Detail kurzu

Refresh kurzu terapie u dysfunkcí pánevního dna

Refresh kurzu terapie u dysfunkcí pánevního dna je určen POUZE ABSOLVENTŮM KURZU, NA KTERÉM SE ÚČASTNÍCI NAUČILI ZÁKLADNÍ VYŠETŘENÍ/OŠETŘENÍ PÁNEVNÍHO DNA PER RECTUM NEBO PER VAGINAM, preferenčně absolventům našeho základního kurzu Terapie u dysfunkcí pánevního dna. Kurz je zaměřen prakticky na opakování anatomie a palpační anatomie pánve a pánevního dna. Účastníci si vyzkouší práci s ultrazvukem a zobrazením daného regionu, vyšetření diastázy břišních svalů. Na kurzu si prakticky vyzkoušíte též vybrané myoskeletární a posturální přístupy a zdokonalit se ve vyšetření a ošetření pánevního dna. Současně mají možnost prodiskutovat zajímavé kazuistiky z praxe.

Cena zahrnuje jednorázovou vyšetřovací sukénku pro větší komfort, skripta a drobné občerstvení.

Refresh kurzu terapie u dysfunkcí pánevního dna

O našich kurzech

Centrum Rehamyst vzniklo ve snaze zajistit širšímu spektru našich pacientů opravdu specializovanou péči. Naše kurzy jsou určeny pro fyzioterapeuty s dokončeným vzděláním i rehabilitační lékaře. Všechny kurzy jsou vedeny kvalifikovanými lektory s mnohaletou praxí. 

Myšlenkou vzdělávacího centra Rehamyst je šířit povědomí i do jiných odborností pro zlepšení mezioborové komunikace a opravdu ucelené péče o pacienty. Z toho důvodu se aktivně účastníme odborných konferencí, přednášek v rámci pregraduálního i postgraduálního vzdělávání a pořádáme workshopy i mimo odvětví rehabilitace.

Na našich kurzech pracujeme v malých skupinách, tak, abychom zajistili maximální komfort a intimitu v rámci tématu pánevního dna a mohli se Vám dostatečně věnovat v průběhu praktických nácviků. Kurzy jsou vedeny interaktivní formou. Rádi se držíme hesla, že kurz může být i takový, jaký si ho samy uděláte.

Na naše kurzisty nezapomínáme ani po absolvování kurzů. Centrum Rehamyst nabízí možnost
následné konzultace u složitých pacientů a snaží se rozšiřovat nabídku o aktuální témata.

INFORMACE

Garant kurzu

Mgr. Michaela Havlíčková

Počet dní

2 dny (13 hodin)

Místo konání

Be Balanced. Rybničná 18, Praha Liboc, 161 00

Počet kreditů

Certifikovaní lektoři kurzu

Mgr. Michaela Havlíčková
Mgr. Eva Dejmková

Cena kurzu

6100,-Kč

Datum

19.- 20.7.2024

fotogalerie

jak se k nám dostanete

naši lektoři

Mgr. Michaela Havlíčková

  • Fyzioterapeut
  • Lektor kurzu Terapie u dysfunkcí pánevního dna, Fyzioterapie v těhotenství a po porodu, Terapie u pacientek s endometriózou
  • Certifikovaný instruktor Dynamické neuromuskulární stabilizace

Mgr. Eva Dejmková

  • Fyzioterapeut
  • Lektor kurzu Terapie u dysfunkcí pánevního dna, Fyzioterapie v těhotenství a po porodu, Terapie u pacientek s endometriózou
  • Výukový asistent Vojtovy reflexní lokomoce